Çankırı Valiliği
Çankırı Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Çankırı Valiliği
Çankırı Valiliği

ÖZGE YÜKSEK CÜCEL VE ABDULLAH KÜRKLÜ'YE VEDA YEMEĞİ PLAKET TÖRENİ

10.09.2015
 ÖZGE YÜKSEK CÜCEL VE ABDULLAH KÜRKLÜ'YE VEDA  YEMEĞİ PLAKET TÖRENİ

                  Müdürlüğümüzden  Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne tayin olan  Şehir Plancısı Özge YÜKSEK CÜCEL  ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğüne Tayin olan Makine Mühendisi Abdullah KÜRKLÜ için veda yemeği verildi. Yemeğe Çevre ve Şehircilik İl Müdürümüz  Öcal ÖZDEMİR, Müdür Yrd. mız Selim BOYRAZ ile Şube Müdürleri ve  Müdürlük personeli katıldı.

Yemekte Tayin olan Şehir Plancısı Özge YÜKSEK CÜCEL  ve Makine Mühendisi Abdullah KÜRKLÜ’için İl Müdürümüz Öcal ÖZDEMİR konuşmasında; ”  Arkadaşlarımız Özverili ve   çalışkanlar İlimizde başarılı çalışmalara imza attılar. Bu çalışmalarından dolayı Şahsım ve mesai arkadaşlarım adına,  her iki arkadaşımıza çok çok teşekkür ediyorum. Yeni yerlerinde de başarılı çalışmalarda bulunacaklarına inanıyor, işlerinde başarılarak, yaşantıların da sağlıklı ve mutlu olmalarını diliyorum ve   Çankırı’yı gittiği yerler de de en iyi şekilde temsil edeceklerdir.” şeklinde konuştu. Verdikleri hizmetlerin anısına plaketin verilmesinin ardından vedalaşma ve karşılıklı helalleşmeden sonra veda yemeği sona erdi.

Müdürlüğümüz personeli olarak bizlerde tayin olan Şehir Plancısı Özge YÜKSEK CÜCEL ve Makine Mühendisi Abdullah KÜRKLÜ  arkadaşlarımıza tayinlerin hayırlı olmasını dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır