Çankırı Valiliği
Çankırı Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Çankırı Valiliği
Çankırı Valiliği

Kurum ve Kuruluşlara Sıfır Atık Bilgi Sistemine Giriş Kayıtlarının Nasıl Yapıldığı Uygulamalı Olarak Anlatıldı

13 Şubat 2019
Kurum ve Kuruluşlara Sıfır Atık Bilgi Sistemine Giriş Kayıtlarının Nasıl Yapıldığı Uygulamalı Olarak Yapıldı

                Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğünce 157 okul ve kurumdan sıfır atık projesini yürütmek üzere Odak noktası kişi belirleme işlemi yapıldığı,  projenin aksamadan yürütülmesi ve sıfır atık bilgi sistemine girişlerin yapılabilmesi için odak noktası olan kişilere eğitim talebinde bulunulmuştur. Sıfır Atık Projesi ve Sıfır Atık Bilgi Sistemine giriş kayıtlarının nasıl yapıldığına dair sunum  Kurum ve Kuruluşların sıfır atık projesi ile ilgili yetkili ve odak noktalarının katılımı ile 13.02.2019 tarihinde 100.Yıl Kültür Merkezinde yapılmıştır.

                Sıfır Atık Projesi ve uygulaması ile ilgili sunumu Çevre Yönetimi ve Çevre Denetimi Şube Müdürü Rabia DÜZDEMİR, Sıfır Atık Bilgi Sistemine giriş kayıtlarının nasıl yapıldığına dair uygulamalı sunumu ise çevre mühendisi  Deniz ÇELİK ve Semih ATAN tarafından gerçekleştirilmiştir.

                Toplantı sonunda İl Müdürümüz Sayın Öcal ÖZDEMİR genel değerlendirme yaparak, Sıfır Atık Projesi ile ilgili teknik destek sağlayabileceğini ve Sıfır Atık Bilgi Sistemine girişte karşılaşılacak sorunlar hakkında İl Müdürlüğümüze başvuru yapılması halinde yardımcı olunabileceğini belirterek toplantı sona ermiştir.

                Sıfır Atık Bilgi Sistemine giriş ile ilgili sunum için TIKLAYINIZ

 

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır